logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49,2477951 16,5179919 Hotel ATLANTIS, a.s. http://www.hotel-atlantis.cz
náhled www - webshot.jpg

Hotel ATLANTIS, a.s.

Hotel Atlantis vstoupil do povědomí našich klientů jako hotel specializovaný na firemní akce. Nachází se 15 minut od centra Brna. Areál hotelu o ploše 43 000 m2 nabízí sportovní a společenské vyžití. Hosté našeho hotelu jsou současně v klidném přírodním prostředí a přitom několik minut od centra Brna. Kromě špičkové gastronomie a možnosti pořádat společenské akce a různé oslavy v našem grillparku, několik kroků od vnějšího bazénu můžete využít naše venkovní sportoviště. Jsme připraveni Vám maximálně vyhovět a uspořádat Vaše semináře, školení, obchodní a společenská setkání. Rádi pro Vás připravíme teambuildingové akce pro vaši společnost.

Web: http://www.hotel-atlantis.cz


Adresa: Hotel ATLANTIS, a.s. Rozdrojovice 177
664 34  Rozdrojovice http://www.hotel-atlantis.cz


pevná: +420 546 419 000

mail: info@hotel-atlantis.cz

fax: +420 546 419 099

Kategorie

Klíčová slova

hotel, brno, atlantis, ubytování, přehrada

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz