logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49,7406513 18,3129111 Ing. Adriana Slezáková http://www.bestagility.cz

Ing. Adriana Slezáková

Kurzy základní poslušnosti - profesionálně vedená příprava základní poslušnosti s individuálním přístupem ke každému psovi zvlášť. Určeno pro všechny majitele psů, kteří chtějí svého psa správně cvičit, rozumět výcvikovým metodám a postupům a hlavně naučené chování používat v praxi při běžném životě se psem. Zaměřeno především na stoprocentní přivoální psa, chůzi u nohy a podobně. Agility - sport určený jak pro rekreační využití volného časy se svým čtyřnohým kamarádem, tak k vybití energie u aktivních psů a nakonec také k profesionálnímu závodění na mezinárodní úrovni. Vhodný pro psovody a psy jakéhokoliv stáří.

Web: http://www.bestagility.cz


Adresa: Ing. Adriana Slezáková Mírová 4
74245  Řepiště http://www.bestagility.cz


mobil: +420 724 070 823

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz