logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,5379837 14,1279566 Marie Eisová - Botička.cz http://www.boticka.cz

Marie Eisová - Botička.cz

Prodáváme dětskou obuv, batohy a punčochové zboží. Dále u nás naleznete školní penály, sáčky na obuv, kapsáře k lavici, peněženky, kapsičky na krk, čepice a potřeby k ošetření bot. Využijte k nákupu naši kamennou prodejnu nebo e-shop. Najdete nás také na Facebooku.

Web: http://www.boticka.cz


Adresa: Marie Eisová - Botička.cz Masarykova 426/12
41201  Litoměřice http://www.boticka.cz


mobil: +420 721 013 693

mail: info@boticka.cz

Kategorie

Klíčová slova

dětská obuv, dětské boty, Superfit, boty Superfit, barefootová obuv, dětské sandále, sandále Superfit, OLANG, dětská turistická obuv, čepice RDX, sandále, sadnále Superfit, VIKING, boty Viking, bačkory, bačkory Befado, školní aktovky, školní aktovky HAMA, školní batohy, Sterntaler, dívčí kozačky

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz